top of page

BRÖD NOKTALARI

Bröd Nişantaşı

Her Gün: 09:00 - 19:00

Bröd'ün amiral gemisi Nişantaşı dükkan, 2015 yılından beri sadık müşterilerine hizmet veriyor. Ekşi maya ekmeklerin yanı sıra pastane ürünleri de mevcut. Bröd Eatery konsepti ile gün boyu kahvaltı imkanı da var.

Bröd Suadiye

Salı - Pazar: 09:00 - 19:00

Bröd'ün 2. noktası Anadolu yakası ayağı Suadiye dükkan, denize çıkan sakin bir sokakta 2021 yılında açıldı. Her türlü Bröd ürününün bulunabilmesinin yanında güzel havalarda banklarda oturup kahve içip tatlı yemek için de ideal bir yer.

Bröd Mini Etiler

Salı - Ctesi: 12:00 - 18:30

Yolk

Taze makarna dükkanı Yolk içinde bulunan Bröd Mini'de sınırlı sayıda Bröd ürünü bulmanız mümkün. Önceden sipariş ile sevdiğiniz tüm Bröd lezzetlerini isteyebilmeniz de cabası.

Bröd Ataşehir Satış Noktası

Her Gün: 08:00 - 19:30

Egmeg

Bröd'ün Doğu Ataşehir'deki satış noktası Egmeg, hali hazırda oldukça başarılı bir bakery. Birçok tatlı, kurabiye ve kahvaltı opsiyonun da bulunduğu işletme her gün açık.

Bröd Fenerbahçe Satış Noktası

Her Gün: 08:00 - 19:30

Dondurmacci

Fenerbahçe'de yeni açılan Dondurmacci şubesinin içinde yer alan Bröd ekmekleri ve sınırlı sayıda pastane ürünü çevrede bulunan Brödseverlerin gözdesi olmuş durumda.

Bröd Organize

İmalathane

Tüm ekmek ve pastane ürünlerinin üretildiği Bröd'ün kalbi. Her gün kendi noktalarının yanı sıra birçok otel, restoran ve kafeye taze ekmek tedariği sağlıyor. 

bottom of page